پهپاد کوادکوپتر
طبق قوانین جدید کشور و شیوه نامه CAD9060 سازمان هواپیمایی کشوری، تمامی کاربران پهپاد باید دوره خلبانی پهپاد را در یکی از مراکز آموزش مجاز گذرانده و گواهینامه خلبانی پهپاد را از آن سازمان دریافت کنند. دوره فشرده خلبانی مولتی روتور ویژه کسانی است که دارای تجربه و سابقه کافی پهپادی باشند و یکی از مدارک قدیمی خلبانی پهپاد را دارند و قصد گرفتن مدرک معتبر از سازمان هواپیمایی کشوری دارند.
از این رو، در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ به صورت آنلاین در بستر وبینار قوانین و مقررات، اصطلاحات هوانوردی و پهپادی مطرح می گردد و با توجه به تجربه پروازی متقاضیان، آزمون تئوری آنلاین بر اساس تمامی سرفصل های دوره عمومی مولتی روتور برگزار می گردد. متقاضیانی که حد نصاب نمره را کسب نمایند، وارد مرحله آزمون عملی می گردند. در آزمون عملی، مهارت خلبانی مورد ارزیابی قرار می گیرد. در صورت گذراندن این آزمون با موفقیت، اطلاعات متقاضی جهت صدور گواهینامه پهپاد به سازمان هواپیمایی کشوری، ارسال می گردد. اموز
ضمنا این دوره پیش نیاز دوره های تخصصی مولتی روتور شامل تصویربرداری هوایی، نقشه برداری هوایی، کشاورزی و حمل محموله می باشد.
ثبت نام پهپاد
بدیهی است با توجه به مستندسازی تمامی مدارک و مراحل آزمون جهت ارائه به سازمان هواپیمایی کشوری، در صورت مردودی در هر یک از  آزمون ها، امکان معرفی به سازمان و صدور گواهینامه مقدور نمی باشد و متقاضی ملزم به گذراندن دوره آموزش عمومی مولتی روتور می باشد.
شرایط شرکت در دوره:
  • طبق مقررات متقاضیان باید حداقل ۱۸ سال و حد اکثر ۶۰ سال سن را دارا باشند.
  • حتی الامکان همراه داشتن پهپاد شخصی برای آزمون عملی
  • ارائه گواهی عدم سوپیشنیه
  • ارائه مدارک هویتی جهت تشکیل پرونده (شناسنامه، کارت ملی، عکس پرسنلی و آخرین مدرک تحصیلی)
  • تکمیل فرم های ثبت نام و تشکیل پرونده
  • داشتن تجربه و دانش کافی پرواز پهپاد
در صورتی که شما در این حوزه دانش و تجربه کافی ندارید، یا اینکه بدون مرجع صرفا موفق به پروازهای کوتاه شده اید، به شما پیشنهاد می دهیم حتما یک دوره آموزشی معتبر را طی نمایید تا از بروز حادثه و مشکل برای شما جلوگیری شود. آکادمی پهپاد رایان با تجربه چندساله، آماده ارائه انواع دوره ها آموزشی برای شماست.  خلبانی مولتی روتور
آموزش پهپاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.