شرکت پهپاد
شرکت نوآوران آسمان رایان به عنوان یکی از شرکت­های فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد با اتکا به جوانان و متخصصان در حوزه طراحی و ساخت انواع پهپاد بال­ ثابت و بال­ متغیر (مولتی ­روتور) فعالیت دارد و خدمات مختلف پهپادی از جمله تصویربرداری، نقشه ­برداری، مدیریت بحران، امداد و نجات، بازرسی هوایی، سم­پاشی و محلول پاشی هوایی، آموزش و ساماندهی پهپاد را ارائه می­ دهد.
    از جمله محصولات این شرکت، پهپاد کشاورزی دراج است که با سابقه عملیاتی زیاد، آماده ارائه به هم میهنان عزیز می باشد و نسبت به نسخه های خارجی، از قیمت و کیفیت خوبی برخوردار است. در سال 1397، شرکت رایان به عنوان نماینده رسمی شرکت TOPXGUN چین با گواهینامه رسمی در ساخت پهپاد سمپاش دراج همکاری نموده است.
    خدمات جدید این شرکت در حوزه طراحی و ساخت قطعات مختلف با تکنولوژی چاپ سه بعدی است که این شرکت با تجهیز کارگاه پرینترهای سه بعدی پیشرفته، امکان تولید تجهیزات بدنه انواع پهپاد و لوازم جانبی را داراست.
در سال 1398، تیم شرکت رایان به عنوان فناور برتر استان کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری انتخاب گردید. اعضای تیم در حوزه های مختلف از جمله خلبانی هواپیمای فوق سبک، خلبانی و مربی گری پهپاد دارای گواهینامه های معتبر و استاندارد بین المللی هستند.
نام شرکت رایان در دی ماه 1401 از پیشرو صنعت آوران رایان گچساران به نوآوران آسمان رایان تغییر یافت.

آموزش پهپاد پهباد آموزش پهپاد پهباد