آکادمی پهپاد رایان

کلاس خلبانی پهپاد

در صورت استفاده از فیلترشکن، لطفا آن را خاموش نمایید.

بنابر قوانین جدید سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر مدیریت سامانه های پهپادی، تمامی کاربران پهپاد در سطح کشور باید اقدام به گذراندن دوره آموزش رسمی طبق استانداردهای مصوب سازمان هواپیمایی کشوری نمایند تا بتوانند به صورت رسمی و مجاز اقدام به فعالیت در حوزه های تجاری، تفریحی، خدماتی و آموزشی نمایند. بدین ترتیب شرکت رایان گچساران، با داشتن سابقه چندساله در بکارگیری پهپادها، پس از طی مراحل قانونی، مجوز آموزش رسمی پهپاد از سازمان هواپیمایی اخذ نموده و با مربیان مجرب، آماده ارائه انواع خدمات آموزشی می باشد.

شرکت صنعت ­آوران رایان گچساران به عنوان یکی از شرکت­های فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد با اتکا به جوانان و متخصصان در حوزه طراحی و ساخت انواع پهپاد بال­ ثابت و بال­ متغیر (مولتی ­روتور) فعالیت دارد و خدمات مختلف پهپادی از جمله تصویربرداری، نقشه ­برداری، مدیریت بحران، امداد و نجات، بازرسی هوایی، سم­پاشی و محلول پاشی هوایی، آموزش و ساماندهی پهپاد را ارائه می­ دهد.

    از جمله محصولات این شرکت، پهپاد کشاورزی دراج است که با سابقه عملیاتی زیاد، آماده ارائه به هم میهنان عزیز می باشد و نسبت به نسخه های خارجی، از قیمت و کیفیت خوبی برخوردار است. شرکت رایان به عنوان نماینده رسمی شرکت TOPXGUN چین با گواهینامه رسمی در ساخت پهپاد سمپاش دراج همکاری نموده است.
   
خدمات جدید این شرکت در حوزه طراحی و ساخت قطعات مختلف با تکنولوژی چاپ سه بعدی است که این شرکت با تجهیز کارگاه پرینترهای سه بعدی پیشرفته، امکان تولید تجهیزات بدنه انواع پهپاد و لوازم جانبی را داراست.

در سال ۱۳۹۸، تیم شرکت رایان به عنوان فناور برتر استان کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری انتخاب گردید. اعضای تیم در حوزه های مختلف از جمله خلبانی هواپیمای فوق سبک، خلبانی و مربی گری پهپاد دارای گواهینامه های معتبر و استاندارد بین المللی هستند.